Web Tasarım

Bir internet sitesi uluslararası açılış yapmaya benzer. Ürün veya hizmetlerinizi potansiyel güncel ve yeni müşterilerinize tanıtmanızın en etkili yollarından birisidir.

Bir web sitesinin algıda seçicilik ile göze hitap eden, rahat anlaşılır tüm teknolojilerle uyumlu olması önemlidir. Crea Medya ürün veya hizmetlerinize göre hedef kitlenize en uygun tasarımı sizlere sunar.

Web Tasarım Süreçleri; 

Crea Medya, kurumsal web sitesi veya e-ticaret projeleri siparişlerinde aşağıdaki tasarım süreçlerini uygular.

Öncelikle talepte bulunan firma analiz edilir, firmanın beklentilerini, ulaşmak istedikleri hedefi algılayıp bu yönde harekete geçer.

Alınan izlenimler ve düşünceler müşteri ile paylaşır. Tüm kreatif yaratıcılık yeteneklerini ve birikimlerini web tasarım hizmet süreci boyunca planlanan projelere aktarır.

Genel Konsept tasarımı ve alt sayfa duruşlarının belirlenmesi, kod Geliştirme, kod Yapısı ile tasarımın uyumlulaştırılması, veri girişi, testler, yayına geçiş, eksiklik veya hatalara karşı sorumluluk aşamaları geçilir.

Tüm bu aşamaların düzgün bir şekilde yürüyebilmesi için Crea Medya ve müşterinin birlikte çalışmaları esas alınmaktadır.

Diğer taraftan web tasarım işleminin yapılması sadece projenin ilk ayağıdır. Web sitesinin yapılması yeterli değildir. Yaşatılması ve bilinir hale gelmesi en az web tasarımının yapılması kadar önemli iki unsur daha vardır.

Web sitesinin yaşatılması aşaması için, proje siparişinde de yer alması koşuluyla, Crea Medya, içerik yönetim sistemleri geliştirilir ve bu içerik yönetim sisteminin eğitimi verilir.

Web sitesinin yapılması ve yaşatılması, hedef ziyaretçilerin farkında-lığının sağlanmaması halinde yine eksik kalmış olacaktır. Bu kısımda özellikle internet reklamcılığı devreye girmelidir. Arama motorları dostu (SEO) yapıda tasarlanmış içerik ve mimarinin doğal sonuçlarla iyi konumlar elde etmesini temin etmek üst düzey çabalar gerektirir. Crea bu kısmıyla bakıldığında başarılı kayıtlar yapmış olsa da herhangi bir konumlama garantisi vermez.

Arama motoru konumlama garantisi sadece Google Adwords reklamcılığı ile verilebilmektedir.