Fotoğraf Çekimi

Crea Medya keşif ve analizin ardından nihai mecraya uygun bir görsel proje hazırlar; bunu yaparken müşterisinin hizmet aldığı başka kuruluşlar var ise iş birliği içerisinde çalışır.

Prodüksiyon aşamasında çalışmaları stüdyo ya da yerinde; yurtiçi ya da yurtdışında; havada ya da karada; nerede ve nasıl olması gerekiyorsa zaman ve mekan ayrımı yapmaksızın çalışmaları sürdürülür.

Proje üzerinde çalışırken gerek duyduğu bütün teknolojik olanakları kullanır; istenilen sonucu alana kadar asla vazgeçmez, projenin gerektirdiği hız ve tempoda gerçekleştirmeye özen gösterilir.

Müşterilerimizin görsel ihtiyaçları için gerek duyulan her tür tekniği ( Panorama yapımı, Hava Çekimi gibi ) sadece profesyonel ekipmanlarla uygulanır.

Crea; kaliteli hizmet vermenin gerekliliği adına güncel teknolojiyi yakından izler, profesyonel tanıtım fotoğrafçılığının gerektirdiği donanım, eğitim ve altyapı olanaklarını sürekli geliştirir; her alanda ortalama olmaktansa hizmet verilen alanlarda en iyi kaliteyi yakalamayı hedefler.